Da'wah Front Nigeria Online Forum
Eyüp Sabri Tuncer kolonyalı mendil , Doğal el yapımı sabun , Rebul kolonyalı mendil - Printable Version

+- Da'wah Front Nigeria Online Forum (http://forum.dawahfrontnigeria.com)
+-- Forum: Special Lesson (http://forum.dawahfrontnigeria.com/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Special Lesson (http://forum.dawahfrontnigeria.com/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Thread: Eyüp Sabri Tuncer kolonyalı mendil , Doğal el yapımı sabun , Rebul kolonyalı mendil (/showthread.php?tid=269332)Eyüp Sabri Tuncer kolonyalı mendil , Doğal el yapımı sabun , Rebul kolonyalı mendil - Tanitim - 07-12-2020

Doğallık ve Kalitenin Adresi
[Image: Logo.svg]
Pandemi sürecinde başta sabun ve kolonya olmak üzere hijyen ürünlerinde kalite ve doğallığın ne denli önemli olduğu bir kez daha ortaya çıktı.
 
Firmamız bu anlamda size sunduğu doğal, kaliteli ve oldukça geniş seçme imkanı sunan kolonya, sabun, kolonyalı mendi ve diğer hijyen ürünlerimizle sizlerin tüm istek ve ihtiyaçlarınıza en nitelikli karşılığı veriyoruz. Bu doğrultuda internet sitemizde yer alan birbirinden doğal içeriklere ve güzel kokuya sahip Eyüp Sabri Tuncer kolonyalı mendil çeşitlerimizle gittiğiniz her yerde günün her saatinde hijyen ve ferahlatıcı kokuyu yaşayabilirsiniz. Amber Çiçeği, Ayvalık Zeytin Çiçeği, Beyaz Çay, Bodrum Mandalinası, Japon Kiraz Çiçeği,  Lavanta, Limon, Tütün ve Yasemin kokuları gibi tam 13 farklı çeşidi ile hijyen, temizlik ve etkileyici kokuları son derece uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.
[Image: ey%C3%BCp-sabri-tuncer-kolonya-kesfe.jpg]
Ayrıca firmamız bünyesinde kolonya ve kolonyalı mendil denildiğinde akla gelen diğer bir marka olan Rebul markalı ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. İnternet sitemizde Jasmine, Lavanta, Yeşil Çay, Limon ve Mandalina başta olmak üzere tam 10 farklı Rebul kolonyalı mendil çeşitlerini sunuyoruz. Bu sayede herkes kendi tarzına en uygun kokuyu ve hijyenin 24 saat boyunca yanında taşıyabiliyor.
 
Doğal El Yapımı Sabun Çeşitleri
 
Firmamız tarafından kalite, doğallık ve hijyen kaynağı olan birbirinden farklı kokulara sahip doğal el yapımı sabun çeşitleri sizlerin ilgi ve beğenisine sunuluyor. Bu doğruluda el yapımı sabun çeşitlerimiz arasında argan yağlı, biberiyeli, çörekli, katranlı, kayısılı, kefirli, lavantalı, Limonlu, narlı, papatyalı, portakallı, tarçınlı, üzümlü, yulaflı ve zerdeçallı bulunuyor. Her biri kalite, doğallık ve sağlıklı olma anlamında dünya standartlarında yer alıyor. Bu sabunların en önemli özelliği içeriğinin tamamen doğal olması ve insan cildi ile tamamen dost olması oluyor.
 
https://www.adkfragrance.com