Da'wah Front Nigeria Online Forum
kayaşehir oto lastikçi - Printable Version

+- Da'wah Front Nigeria Online Forum (http://forum.dawahfrontnigeria.com)
+-- Forum: LIVING BY THE QUR'AN (http://forum.dawahfrontnigeria.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: LIVING BY THE QUR'AN (http://forum.dawahfrontnigeria.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Thread: kayaşehir oto lastikçi (/showthread.php?tid=274047)kayaşehir oto lastikçi - Tanitim - 01-13-2021

Kayaşehir Oto Lastikçi
[Image: krt-lastik-logo-png.png]
Kayaşehir ve başakşehir başta olmak üzere tüm bölgelerde deneyimli ekibimizle araçlarınızın lastik onarımlarını yapıyoruz. Dilerseniz mağazamızda veya aracınız yolda kaldıysa mobil servilerimizle yerinde oto lastik tamiri yapıyoruz. Kayaşehir de oto lastikçi arıyorsanız en hızlı ve uygun fiyatlı hizmeti bizde bulabilirsiniz.
Kayaşehirde oto lastik değişimi, oto lastik tamiri, yama ve diğer tüm işlemleri yerinde aracımızla yapabiliyoruz. Ortalama 15 dakika içerisinde servis konumuzda oluyor. Kayaşehir lastikçi servislerimiz mobil olarak tamir hizmeti veriyor. Lastiğiniz patladıysa veya herhangi bir sorun varsa işlem yapabiliyoruz. Lastiğiniz kullanılmayacak duruma geldiyse kayaşehir oto lastikçi olarak yerinde yeni lastik montajı yapabiliyoruz veya o an müsait değilseniz aracınızdaki yedek lastiği de montaj yapabiliriz.
Kısacası kayaşehir bölgesinde aracınızın lastiğiyle ilgili bir sorun yaşarsanız kayaşehirde açık lastikçi aramakla uğraşmayın, çekinmeden bizleri arayabilirsiniz. Servis numaramız: 0551 170 24 81 dir.
 
https://krtlastik.com/kayasehir-lastikci/