Da'wah Front Nigeria Online Forum
“Sil Süpür” İle Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri - Printable Version

+- Da'wah Front Nigeria Online Forum (http://forum.dawahfrontnigeria.com)
+-- Forum: LIVING BY THE QUR'AN (http://forum.dawahfrontnigeria.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: LIVING BY THE QUR'AN (http://forum.dawahfrontnigeria.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Thread: “Sil Süpür” İle Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri (/showthread.php?tid=275367)“Sil Süpür” İle Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri - Tanitim - 06-10-2021

Düzenlediği uygun fiyatlı kampanyaların yanı sıra “Sil Süpür” uygulamasını kullananlara özel bedava internet paketleri veren Türk Telekom, müşterilerine her hafta farklı bir promosyondan yararlanma imkânı tanıyor.
Ayda dört kez uygulamayı kullananlar Türk Telekom bedava internet dışında, konuşma ve SMS paketleri kazanarak günlük, haftalık ve aylık promosyonlarlailetişim maliyetlerini en aza indirmektedir.
Türk Telekom Bedava İnternet İçin Mobil Uygulamayı İndirmeniz Yeterli
Türk Telekom bedava internet, SMS ve konuşma paketlerine sahip olmak için, Türk Telekom mobil uygulamasını indirerek “Sil Süpür” kampanyasına katılmanız yeterlidir.
Her hafta cuma günü kazı kazan formatındaki uygulamayı açıp parmağınızı kaydırmak suretiyle ekranı temizlediğinizde, internet, konuşma ya da SMS paketlerinden birinin sahibi olabilirsiniz. SMS paketleri nadir verilen bir promosyon olsada, operatör daha çok günlük ve haftalık konuşma ve bedava internet paketleri vermektedir.