Da'wah Front Nigeria Online Forum
Yeni ve Güncel Teknoloji Forumu - Printable Version

+- Da'wah Front Nigeria Online Forum (http://forum.dawahfrontnigeria.com)
+-- Forum: LIVING BY THE QUR'AN (http://forum.dawahfrontnigeria.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: LIVING BY THE QUR'AN (http://forum.dawahfrontnigeria.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Thread: Yeni ve Güncel Teknoloji Forumu (/showthread.php?tid=275954)Yeni ve Güncel Teknoloji Forumu - Tanitim - 09-12-2021

Yeni ve Güncel Teknoloji Forumu
Forum kültürü geçmişte oldukça yaygındı ancak, günümüzde birçok sorunun cevabına blog sitelerinden ulaşabilmemiz nedeniyle bu kültür oldukça zayıflamıştır. Her ne kadar aradığımız sorulara cevap niteliği taşıyan blog siteleri olsa da insanoğlu sorduğu sorunun veya bir konu hakkında insanların yorumlarını merak eder. Bu ihtiyaç doğrultusunda ise forum sayfalarına danışır. Teknoloji forumu alanında ise en iyi olmayı hedefleyen “Technofrmtr.com” da birçok konuda haber ve makale okumanızın yanı sıra aklınıza takılan birçok soruya yanıt bulabilirsiniz. Teknoloji forumu olan Technofrmtr’de aşağıda yer alan konu menülerinden yararlanabilirsiniz:
Haberler
Sohbet
Anketler
Windows 
Ağ sistemleri
Akıllı telefon
Oyun yamaları
Oyun geliştirme 
Dijital oyun mağazaları
Otomotiv sorunları, önerileri ve incelemeleri
Sanal paralar
Yatırım yolları
Spor bölümü
Film ve dizi incelemeleri, önerileri
Sizde teknoloji forumumuza ücretsiz bir şekilde üye olarak onlarca kategoride içerik paylaşımı ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilme gibi eylemleri hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Teknolojiye ayak uydurmak için zaman kaybetmeden kaydol.
https://technofrmtr.com/